+48 515 121 091
Zygmunt Bartosiewicz - ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapeuci

Magister fizjoterapii, licencjonowany terapeuta manualny, trener personalny oraz wykładowca akademicki. Założyciel Kliniki Fizjoterapii mgr Zygmunt Bartosiewicz.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - Wydział Rehabilitacji, kierunek Fizjoterapia. Niezwłocznie po obronie pracy magisterskiej podjął pracę na uczelni jako nauczyciel akademicki na Wydziale Rehabilitacji. Obecnie jest w trakcie szkolenia OMT (Orthopaedic Manual Therapy). Szkolenie OMT jest najwyższym stopniem wykształcenia, możliwym do zdobycia w terapii manualnej  na świecie - w Polsce, jak do tej pory jest  około 30 certyfikowanych terapeutów tej metody leczenia. Certyfikowany terapeuta (międzynarodowy egzamin) z Terapii Manualnej Kaltenborn-Evjenth Concept oraz Medycznego Treningu Terapeutycznego. Autor wielu badań i publikacji naukowych z zakresu profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, jak i ergonomii pracy nastawionej na idealny dobór ustawienia kręgosłupa w otaczającej nas przestrzeni.  

Dalej

Fizjoterapeuta, Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Przez wiele lat czołowy polski lekkoatleta kategorii juniorskich, specjalizujący się w rzucie młotem. W swojej pracy stawia na dokładny wywiad i badanie pozwalające określić faktyczną przyczynę dolegliwości. W planowaniu terapii łączy wiedzę zdobytą w pracy klinicznej z doświadczeniem sportowym. 

 

Dalej

Fizjoterapeuta, absolwent studiów licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia, obecne student studiów magisterskich tej samej uczelni.

Od ponad roku dyplomowany masażysta. Ćwiczenia i treningi opiera na wzmacnianiu i stabilizacji tułowia. W pracy zawodowej stawia na profesjonalizm i odpowiedni kontakt z pacjentem, które są podstawą efektywnej terapii.

 

Dalej

Kontakt

Klinika Fizjoterapii
mgr Zygmunt Bartosiewicz

ul. Marszałkowska 87 lok. 113
00-683 Warszawa

NIP 7122908862