+48 515 121 091
Zygmunt Bartosiewicz - ZnanyLekarz.pl
Jesteś tutaj: Specjaliści / Lekarze / Sylwia Leszczyńska - dietetyk

Sylwia Leszczyńska - dietetyk

mgr dietetyki klinicznej, psychodietetyk, certyfikowany europejski specjalista leczenia otyłości (cert. SCOPE), właścicielka "Sanvita" - Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Kliniczaj, redaktor prowadząca "Współczesna Dietetyka. Specjalistyczna czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia".

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Europejskiego Towarzystwa Badań nas Otyłością. W ramach pracy doktorskiej rozpoczęła badania z zakresu immunożywienia (Warszawski Uniwersytet Medyczny - Zakład Immunologii i Żywienia). Specjalista w zakresie leczenia otyłości oraz dietoterapii chorób dzieci i dorosłych oraz zaburzeń odżywiania. Pracuje także z kobietami w ciąży, prowadzi dietoterapię cukrzycy, niepłodności czy celiakii. Doświadczenie zdobywała między innymi w Europejskim Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych oraz w Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersystetu Medycznego, na Oddziale Chorób Wewnętrznych Diabetoligii i Nefrologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w Instytucie - Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Obecnie pracuje w Instytucie Zdrowego Żywienie i Dietetyki Klinicznej SANVITA oraz w Szpitalu Mazowia. Wykładowca, uczestniczka licznych kongresów dotyczących żywienia klinicznego i chorów matabolicznych. Współautorka skryptu dydaktycznego z zakresu immunologii i żywienia dla studentów WUM, współautorka książki "Encyklopedia seniora. Profilaktyka. Leczenia. Aktywność. Prawo" oraz książki "Sztuka dobrego życia" z zakresu zdrowego żywienia i leczenia za pomocą diety, autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych, gość specjalny paneli na temat zdrowia podczas IV i V Kongresu Kobiet, wykładowca na Międzynarodowych Dniach Płodności, ekspert w licznych kampaniach edukacyjnych, w programach TV (m.in. "Sztuka życia", "Miasto kobiet", "Pytanie na Śniadanie", "DD TVN" oraz w audycjach eadiowych.

Kontakt

Klinika Fizjoterapii
mgr Zygmunt Bartosiewicz

ul. Marszałkowska 87 lok. 113
00-683 Warszawa

NIP 7122908862

Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuję jego postanowienia.*
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).