+48 515 121 091
Zygmunt Bartosiewicz - ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapeuci

Magister fizjoterapii, licencjonowany terapeuta manualny, trener personalny oraz wykładowca akademicki. 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - Wydział Rehabilitacji, kierunek Fizjoterapia. Niezwłocznie po obronie pracy magisterskiej podjął pracę na uczelni jako nauczyciel akademicki na Wydziale Rehabilitacji. Certyfikowany terapeuta manualny. Autor wielu badań i publikacji naukowych z zakresu profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, jak i ergonomii pracy nastawionej na idealny dobór ustawienia kręgosłupa w otaczającej nas przestrzeni.  

Dalej

Magister fizjoterapii

Certyfikowany terapeuta manualny. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na co dzień zajmuje się fizjoterapią ortopedyczną. Zwolennik holistycznego modelu pracy z pacjentem, wierzący że najważniejszym elementem terapii jest odnalezienie przyczyny problemu a nie tylko łagodzenie objawów. Jego celem jest pozbycie się bólu oraz odzyskanie balansu w ciele poprzez pracę manualną i stopniowo dodawane ćwiczenia. 

 

Dalej

Magister fizjoterapii

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - Wydział Rehabilitacji, kierunek Fizjoterapia.  Zdecydowanie oddany fizjoterapii ortopedycznej. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę o najnowsze doniesienia ze świata nauki. Poza indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, w pracy stawia na przyjazną atmosferę i dialog. Zawsze stara się wsłuchać w potrzeby pacjenta i spełnić jego oczekiwania. Wierzy w siłę ruchu i możliwości adaptacyjne każdego człowieka, dlatego dominującym narzędziem w jego pracy jest wprowadzanie pacjentów we wspomniany wcześniej ruch. Jak często powtarza, celem jego pracy jest pomoc w uzyskaniu autonomii ruchowej i kształtowaniu świadomości ciała. 

Dalej
Magister fizjoterapii  

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - Wydział Rehabilitacji, kierunek Fizjoterapia.  Zapalony koszykarz - od dziecka związany z tym sportem. Pasjonat fizjoterapii, szczególnie ortopedycznej i sportowej. Nastawiony na ciągłe zgłębianie wiedzy o człowieku. Terapię prowadzi pod kątem indywidualnych potrzeb pacjenta. Wyznaje zasadę, że nie z każdego pacjenta trzeba zrobić olimpijczyka, ale każdy pacjent powinien móc bez bólu i ograniczeń oddawać się swoim sportowym pasjom (nawet, jeśli jest to tylko spacer z wnukami). Nie oznacza to, że ćwiczenia z nim będą lekkie. 

Dalej

Kontakt

Klinika Fizjoterapii
mgr Zygmunt Bartosiewicz

ul. Żurawia 47; Piętro IV
00-680 Warszawa

NIP 7122908862

Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuję jego postanowienia.*
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).