+48 515 121 091
Zygmunt Bartosiewicz - ZnanyLekarz.pl

Masaż

Masaż polega na rytmicznym wykorzystaniu określonych ruchów wykonywanych w odpowiednim tempie i z odpowiednią siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od obwodu ciała do serca. Przeznaczony jest dla osób potrzebujących rozluźnienia napiętych mięśni, jak i dla osób pragnących się zrelaksować. Techniki takie jak masaż leczniczy wspomagają ponadto rehabilitację i pomagają w leczeniu różnych schorzeń.

OFERTA KLINIKI W ZAKRESIE MASAŻU:

 • Masaż Relaksacyjny;
 • Masaż Klasyczny - najpopularniejszy wśród masaży. Na jego technikach opierają się prawie wszystkie inne rodzaje masaży. Doskonały na większość schorzeń, a także jako forma relaksacji, gdy mięśnie i stawy są zmęczone lub przeciążone. Pozytywnie wpływa nie tylko na układ ruchu, ale również na układ nerwowy, oddechowy i krążenia.
 • Masaż Leczniczy;
 • Masaż Segmentarny - są to techniki masażu leczniczego i diagnostycznego, opierające się na teorii wzajemnego oddziaływania skóry, tkanki łącznej i mięśniowej z narządami wewnętrznymi. Dlatego masaż ten znajduje zastosowanie głównie w leczeniu chorób wewnętrznych organów ciała.
 • Masaż Odchudzający - przeznaczony dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także ujędrnić swoje ciało. Zastosowanie określonych technik pozwoli w pełni wspomóc zrealizowanie wyznaczonego celu.
 • Masaż  Twarzy - jest to zabieg leczniczy, określany również mianem kosmetycznego. Doskonały na poprawienie kondycji twarzy, idealny w spowalnianiu procesu starzenia, uelastycznia skórę i tonizuje istniejące już zmarszczki. Skutecznie wpływa na jakość mięśni mimicznych, które uległy osłabieniu.
 • Masaż Sportowy - jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie uprawiających wyczynowo sport. Masaż wykonuję się w trakcie przygotowań do startów, w okresie między startowym, po zakończeniu sezonu oraz w czasie kontuzji, aby utrzymać jak najdłużej siłę mięśniową uzyskaną przed urazem.
 • Masaż Punktowy (Masaż Trigger Point) - ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję człowieka. Pomaga przede wszystkim rozładować napięcie mięśniowe, które może powodować ból głowy, zmęczenie, senność, brak ochoty do działania i ogólne złe samopoczucie. Skuteczny m.in. w leczeniu rwy kulszowej, bólu w okolicy barków i górnej części pleców
 • Masaż Izometryczny;
 • Masaż Limfatyczny - obrzęki o różnej etiologii oraz zaburzenia odprowadzania produktów przemiany materii wraz z utrudnionym usuwaniem toksyn z organizmu to główne wskazania do stosowania masażu limfatycznego.
 • Masaż Poprzeczny;
 • Masaż Funkcjonalny.

Zapraszamy!

Kontakt

Klinika Fizjoterapii
mgr Zygmunt Bartosiewicz

ul. Żurawia 47; Piętro IV
00-680 Warszawa

NIP 7122908862

Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuję jego postanowienia.*
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Klinikę Fizjoterapii Zygmunt Bartosiewicz zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).